نحوه وصل شدن به دیتابیس با استفاده از فلکس ۴

قابلیت های جدیدی فلش cs4
۹۵/۰۳/۱۱
ساخت cms با فلش بیلدر قسمت ۲
۹۵/۰۳/۱۱

نحوه وصل شدن به دیتابیس با استفاده از فلکس ۴

سلام به دوستان عزیز

خوب دیگه اسم تاپیک که داره می گه چه خبره!
خوب بگذریم.
سریع می رم سر اصل مطلب توی این چیزی که من (یک بچه CMS) نوشتم برنامه برای اینکه به دیتابیس وصل بشه از یه چیزی استفاده می کنه به اسم AMF (می تونید در موردش جستجو کنید خیلی دسوت ندارم وارد مفاهیم تئوری بشم) الان من می خوام براتون بگم که چه جور شما می تونید توی FB (FlashBuilder ) به دیتابیس وصل شید و خیلی راحت با اون تعامل برقرار کنید.

نکته : قبل از اینکه بخوام جلوتر برم بگم که این چیزی که من می گم یک حالت wizardi داره و توی FB4 هم این ویزارد وجود داره و توی FB 4.5 این ویزارد برداشته شده.

روال کار از این قرار هست که شما باید اول دیتابیستون رو ایجاد کنید. بعدش هم با نوجه به مراحلی که توی لینک زیر گفته شده می تونید به راحتی به دیتابیس وصل بشید .

http://www.flepstudio.org/forum/flex…ilder-4-a.html

من توی این پروژه ای که نوشتم و بالا گذاشتم دقیقا از همین سیستم استفاده کردم . راستش دیدم اینقدر این سایت بالا ساده توضیح داده و اینقدر هم از عکس ها خوب استفاده کرده دلم نیومد دوباره کاری کنم.
ممکن هست برای استفاده از متد Edit کلاس دچار مشکل بشید اگر شدید انوقت سوالتون را مطرح کنید.
در ضمن یه جا هست که از شما شماره پرت می خواد که شما باید شماره پرت Mysql خودتون رو وارد کنید که این عدد به صورت پیش فرض ۳۳۰۶ هست حالا اگر شما اونو تغییر دادید ماله خودتون رو وارد کنید. اگر هم نه که همین ۳۳۰۶ .

تمام پروژه ای که من گذاشتم داره از این روش استفاده می کنه می تونید بعد از اینکه این لینک رو خوب مطالعه کردید اون مثال من رو هم خوب بررسی کنید که یه خورده بیاد دستتون که چی به چی هست.

موفق باشید
امیر درجه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*ضروری