یک بازی برخوردی ساده
۹۵/۰۳/۱۱
موتورهای فیزیکی در فلش ۴
۹۵/۰۳/۱۱

موتورهای فیزیکی در فلش ۵

سلام خدمت دوستان گل
خوب همونطور که قول دادم اومدم برای قسمت جدید آموزش . نمی دونم چرا نتونستم مثل همیشه برای چیزایی که می خوام بگم توضیح خوبی ارائه کنم (نمی دونم مشکل از سواد هست یا مشکل از سختی توضیح دادن روی کد) راستش هر جاشو که خواستم توضیح جزئی بنویسم دیدم فقط می شه ترجمه کدی که نوشته شده پس سعی کردم تا جایی که می شه کلی بگم .
و نمی دونم خوشبختانه یا متاسفانه به همین علتی که گفتم توضیحات بسیار مختصر شد خواستم توضیحات بیشتر هم بذارم (از طریق ترجمه) ولی حتی توی سایت منبعش هم چیزی نبود فقط و فقط کد بود (http://www.emanueleferonato.com/2008/11/20/dragging-objects-with-box2d-flash/)
خوب خلاصه سرتون رو درد نیارم هر چی که به عقلم می رسید در مورد کد به صورت کامنت گذاشتم توی خود کد . امیدوارم گویا باشه .
مطالعه کنید اگر جائیشو متوجه نشدید بگید اگر در توانم بود حتما جواب می دم .

لینک دانلود : http://www.darajeh.net/amirUploads/Drag-Drop-Crate.zip

راستش چون این کد رو خودم ننوشته بودم (البته قبلیاش رو هم خودم ننوشته بودم) ولی به علت پیچدگیش نتونستم اونطوری که دلم می خواد روش توضیح بدم ولی سعی کردم تا جای ممکن بهترین چیزهایی که توی ذهنم می گذره رو بنویسم . (راستش دیگه فکر کنم خودتون می دونید توضیح دادن روی کار کسی چقدر سخته وای به حال اینکه اون کاره کد باشه)

موفق باشید

نمی دونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه فکر نکنم دیگه فعلنا بتونم آموزشی برای این موتور بنویسم . (خوشبختانه از این نظر که وقت زیادی از من میگیره و در نتیجه وقتم ازادتر می شه و متاسفانه به علت اینکه این کار در عین سختیش برام لذت بخش هست)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*ضروری