۱ ۲ SEO (نکات مهم سئو در حداقل زمان)

سیستم خبره مربیگری تحت وب جهت تولید برنامه های بدنسازی :OTS
۹۵/۰۳/۱۲
التماس دعا
۹۵/۰۳/۱۲

۱ ۲ SEO (نکات مهم سئو در حداقل زمان)

با سلام و درود احترام و ……

آقا/خانم محترم خیلی حرف زیادی نمی زنم یه راست می رم سر اصل مطلب اسم تاپیک که می گه چه خبره. می خواستم سئو رو به یکی از دوستان یاد بدم ولی خوب همونطوری که می دونید البته ممکن هم هست ندونید سئو چیزه سختی نیست اما خوب نکته داره اونم زیاد! خوب اولش اومدم گنجینه دانش خودم رو باز کنم و بریزم بیرون تا یه خورده ریخت بیرون دیدم رسیدم به ته گنجینه (البته فکر کنم این گنجینه نبود در حد قلک بود :دی (نمک ریزی از آقای درجه)) خلاصه اینکه بر این شدم که برم از توی سایت های ایرانی یه چیزایی گیر بیارم بزنم به ته این گنجینم (ببخشید قلکم) که دیدم اونا هم خیلی چیز خوبی ندارن تا اینکه بر آن شدم که صاف رفتم سراغ آقای گوگل از توی خودش یه مقاله آموزشی خوب گرفتم مختصر و مفیدش کردم صاف گذاشتمش توی همین پستی که الان دارید می خونیدش. (عجب آدم خوبیم من ماشالا :دی)

آموزش سئو

در آخر هم اینکه فایل رو از اینجا دانلود کنید. اگر براتون مفید بود دعام کنید اگرم مفید نبود حتماً مقاله رو اشتباه انتخاب کرید برید سراغ یه چیزه دیگه!

در آخر هم از تمام دوستان و اساتید خواهش می کنم اگر نظری دارن یا اینکه فکر می کنن جاییش مشکل داره توسط ایمیل (amirdarejeh@msn.com) به بنده خبر بدن تا اصلاحش کنم.

لینک دانلود

در ضمن به این نکته توجه داشته باشید اصولاً کوزه گر از کوزه شکسته آب می خوره واسه همینم توی سایت خودم خیلی از این چیزا رعایت نشده 😉 نکته آخر هم اینکه اینا اصول و مفاهیم مقدماتی هستند بالاخره سئو بیش از اینها مفهوم داره اما بالاخره همینم خودش کلی کمکه

موفق و شاد و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*ضروری