درباره من

با عرض سلام، ادب و احترام

من امیر درجه متولد 1368 هستم، رشته تحصیلی کارشانسیم مهندسی نرم افزار بود و بعد از اون هم مدرک کارشناسی ارشد خودم رو توی رشته فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی در سال 93 گرفتم.

علایقم به کامپیوتر، مباحث تکنولوژی و همچنین اشتراک دانش که خیلی خیلی بهش معتقدم باعث شده و می شه که من در اینجا این مطالب رو بنویسم!

(دانلود رزومه کامل من تا به امروز)

خدا رو شکر می کنم از سال 86 که شروع به نوشتن کردم تا به امروز تونستم پیشرفت کنم و مطالب قویتر و کاربردی تری رو توی سایت بذارم و امیدورام که بتونم با لطف خدا این روند رو ادامه بدم و هرروز مطالبی بهتر و قویتر از روزهای پیش بذارم توی سایت.

با توجه به اینکه سعی کردم حوزه های کاریم رو تخصصی تر کنم، دیگه کم تر این وب سایت رو آپدیت می کنم و بیشتر توی سایت های زیر مجموعه شرکتی که چند سالی هست راه اندازی کردم مطالب رو قرار میدم. اگر علاقمه مند هستید می تونید به سایت شرکتمون  یه سر بزنید.

مطالب بالا که همش جنبه علمی زندگیم بود جنبه غیر علمی زندگیم هم بیشترش توی ورزش خلاصه می شه که بیشتر ورزش هامم توی ورزش های راکتی مثل تنیس، اسکواش، بدمینتون و پینگ پنگ خلاصه می شه.

در آخر یه ادم معمولی هستم مثل خیلی های دیگه بدون هیچ ادعایی. هر چی که هستم و هر کی که هستم رو همش رو مدیون لطف خدا و خانواده خوب می دونم.

همه سپاسم هم از کسی هست که با اینکه به من نیازی نداشت ولی فراموشم نکرد.

 به نظرم در همین حد کافی هست برای توی سایت.

در ضمن می تونید از طریق آدرس ایمیل amir@darajeh.net با من در ارتباط باشید.

شاد و موفق و پیروز باشید